رستوران در اصفهان,رستوران وی آی پی اصفهان,رستوران ویژه اصفهان,رستوران سلف سرویس در اصفهان

       03136672087  03136672408  

 


 

شعبه 1:چهارباغ بالا،مجتمع باران

شعبه 2: سیتی سنتر ،طبقه همکف

شیر، مایع حیاتی و حاوی پادتن ها، هورمون ها و بسیاری از موادی است که هنوز بشر همه آنها را شناسایی نکرده است.

Haretra faucibus eu laoreet

شیر، مایع حیاتی و حاوی پادتن ها، هورمون ها و بسیاری از موادی است که هنوز بشر همه آنها را شناسایی نکرده است.

محققان هر روز درباره شیر مادر به کشف های تازه ای دست می یابند، اما حتی مادران غیرمحقق هم می دانند بچه هایی که با شیر خشک تغذیه می شوند، بیشتر از بقیه بچه ها خر خر می کنند! این موضوع شاید در ابتدای امر، خنده دار به نظر برسد، اما واقعاً این طور نیست. واقعیت این است که پستانک سفت شیشه شیر، به بافت طبیعی دهان کودک فشار می آورد و موجب تغییر شکل آن می شود و در نتیجه کودک خرخر می کند و یا در مواردی، دندان های او کج درمی آید. بدن کودک به هنگام تولد، از سیستم ایمنی کاملی برخوردار نیست و لذا باید پادتن های ضروری، از طریق شیر مادر به او منتقل شود. به همین علت است که کودکانی که با شیرخشک تغذیه می شوند، نسبت به کودکانی که با شیر مادر تغذیه می شوند، به بیماری های بیشتری مبتلا می شوند. شیر مادر دست کم ۳۰۰ عنصر شناخته شده در خود دارد. تولیدکنندگان شیرخشک هر قدر هم سعی کنند این مواد را به شیرخشک بیفزایند، هیچ تضمینی وجود ندارد که اینها در بدن کودک جذب شود. از جمله این مواد، آهن است که بخش اعظم آن دفع می شود. پروتئین شیرخشک هم پروتئین شیرگاو است که چندان مناسب نوزاد نیست و لذا تولیدکنندگان شیرخشک تلاش می کنند حتی الامکان، فرمول شیرخشک را تغییر دهند و به شیر مادر نزدیک تر سازند، با این همه چندان توفیقی به دست نمی آورند. پروتئین شیرگاو در کودکان ایجاد حساسیت پوستی، اگزما و خس خس سینه می کند. این عوارض بخصوص در کودکانی که در خانواده آنها سابقه آلرژی وجود دارد، بیشتر است. کربوهیدارت ها (قند و نشاسته) که در شیر مادر، وجود دارد به سرعت از روده ها عبور می کند و در آنجا نمی ماند تا باکتری ها فرصت رشد پیدا کنند، به همین علت عفونت های روده ای، نفخ و اسهال و یبوست در کودکانی که با شیر مادر تغذیه می شوند، به مراتب کمتر است.نکته جالب این که این کودکان می توانند از همان ابتدای تولد، خود را با تغییر طعم شیر مادر که در اثر مصرف مواد مختلف غذایی پیش می آید، تطبیق بدهند و بعدها آسان تر از کودکان شیرخشکی، غذا می خورند.تغذیه کودک با شیر مادر برای خود مادر هم فواید بی شماری دارد، از جمله این که احتمال ابتلا به سرطان پستان را کم می کند و از احتمال دچار شدن به شکستگی استخوان لگن در کهنسالی می کاهد. اندام چنین مادری هم زودتر به حالت عادی برمی گردد. پیش بینی احساسات مادر درباره شیر دادن به کودک، چندان ساده نیست. شاید مادر تصور کند که بعد از دوره بارداری، قدرت کافی برای این کار را ندارد و قوای بدنی اش تحلیل رفته است. شاید هم مادر، شاغل باشد و تصور کند نمی تواند برای مدتی طولانی کودکش را شیر بدهد. اگر مادران، مواردی را که درباره مزیت تغذیه با شیر مادر ذکر کردیم، در ذهن خود مرور کنند، قطعاً بر تردیدهای خود غلبه خواهند کرد. .

قیمت های ایده آل برای همه سلیقه ها

ورودی رستوران برای استفاده نامحدود از همه خدمات شامل سالاد،دسر،نوشیدنی و بیش از 30 مدل غذا دارای قیمت هایی ایده آل میباشد. جشن تولد به همراه کیک و عکس و موسیقی و هر آنچه برای ویژه بودن روز تولدتان نیاز است (به صورت رایگان)
پذیرایی از کودکان زیر هفت سال در این رستوران رایگان است- حس خاص متفاوت از یک رستوران ، مکانی بسیار ایده آل برای میهمانی های شما

Who's Online

در حال حاضر 14 میهمان و no عضو در حال بازدید از سایت هستند

Scroll to top