رستوران وی آی پی : اصفهان ، سیتی سنتر

 رستوران غذای گیاهی در اصفهان

رستوران وی آی پی اصفهان، جز معدود رستوران های اصفهان می باشد که سرو غذاهای گیاهی را برای افراد گیاهخوار فراهم آورده است و پاسخگوی همه نوع سلیقه ای در افراد می باشد . هم غذاهای گوشتی ایرانی و خارجی در این رستوران موجود است و هم میتوان از آن به عنوان یک رستوران غذای گیاهی در اصفهان نام برد. با توجه به تغییراتی که هم اکنون در نحوه نوع زندگی و خوراک مردم رخ داده است، گرایش به سمت غذاهای سبک، گیاهی و کم حجم به جای غذاهای چرب و حجیم حیوانی بیشتر شده است. لذا رستوران وی آی پی اصفهان سعی نموده است در کنار انواع غذاهای پروتئینی تهیه شده از گوشت مرغ، گوسفند، گوساله ، ماهی و میگو به عنوان یک رستوران غذای گیاهی در اصفهان هم فعال باشد و تمهیدات لازم برای ارائه انواع غذاهای گیاهی سالم را در شهر اصفهان فراهم آورده است. غذاهای این رستوران در محیطی شیک و لاکچری سرو می گردد. همچنین محدودیتی برای استفاده از این غذاها که به صورت سلف سرویس ارائه می شوند، وجود ندارد.همچنین این رستوران در کنار بوفه های غذای متنوع یک رستوران با موسیقی زنده در اصفهان است که هر روز هفته با موسیقی زنده پاپ صرف غذا را برای میهمانان خود دلچسب تر میکند

دانستنی های جالب در خصوص رستوران غذای گیاهی در اصفهان:

 افراد مختلفی هستند که برای سلامتی، احترام به حقوق حیوانات و یا حمایت از محیط زیست ترجیح می دهند تا از غذاهای گیاهی استفاده نمایند. باید در نظر داشت که هر زمان صحبت از غذاهای گیاهی می شود شاید اولین موردی که به ذهن خطور کند، سبزیجات باشد، اما گفتنی است که هر نوع وعده غذایی در رستوران غذایی گیاهی در اصفهان به نام رستوران وی آی پی ارائه می شود.

دانستنی های رستوران غذای گیاهی در اصفهان

غذاهای گیاهی می توانند به صورت فست فود همچون پیتزا، به صورت ساندویچ و یا حتی خورش باشند. جالب است در نظر داشته باشید که انواع پلوهای مخلوط و آش ها نیز بدون استفاده از چربی حیوانی می توانند به صورت کاملا ارگانیک برای گیاهخواران طبخ گردد. در این رستوران انواع سوپ ها با سبزیجات طبخ می شوند و به عنوان پیش غذا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در طبخ سوپ سبزیجات که در رستوران غذای گیاهی در اصفهان سرو می شود از سبزیجاتی چون، کلم بروکلی، هویج، نخود فرنگی، پیاز، گشنیز و ... استفاده می شود.

همانگونه که مستحضر هستید روغن های های جامد و حیوانی برای افرادی که دارای بیماری های قلبی و عروقی می باشند بسیار مضر است. در رستوران وی آی پی اصفهان، تمام غذاها، حتی آنهایی که نیاز به سرخ شدن دارند با روغن های گیاهی همچون روغن بادام زمینی، روغن آفتابگردان و مواردی از این قبیل تهیه می شوند.

غذای گیاهی در اصفهان

غذای گیاهی در اصفهان

آیا غذاهای گیاهی می تواند جایگزین غذاهای حیوانی شود؟

یکی از ویژگی های اصلی که در رستوران غذای گیاهی در اصفهان مشاهده خواهید نمود، سبک بودن این گونه غذاها می باشد.غذاهای گیاهی چون دارای چربی کمتری می باشند به همین دلیل هضم نمودن آنها بسیار آسان تر می باشد. از لحاظ ارزش غذایی، غذاهای گیاهی می توانند به عنوان بهترین جایگزین برای غذاهای حیوانی باشند. مواد معدنی و آلی موجود در غذاهای گیاهی نه تنها از غذاهای حیوانی کمتر نمی باشد بلکه می تواند در بسیار موارد از غذاهای حیوانی پیشی بگیرد.

پرسنل رستوران گیاهی در اصفهان تمام تلاش خود را نموده اند که بتوانند غذاهایی طبخ و ارائه نمایند تا پاسخگوی هر گونه سلیقه و ذائقه ای باشد. از طرف دیگر محیط این رستوران به  نحوی دکور شده است تا محیطی آرام و بدون هرگونه دغدغه فراهم آید تا افراد گیاهخوار نیز بتوانند بدون دغدغه ساعاتی را در خارج از منزل سپری نموده و غذا میل نمایند.

غذاهای گیاهی می توانند در هر وعده غذایی اعم از صبحانه، ناهار و شام و حتی به عنوان پیش غذا و میان وعده سرو شود. محدودیتی برای پخت غذاهای گیاهی وجود ندارد ولیکن برای حفظ ارزش غذایی همانند رستوران غذای گیاهی در اصفهان، از حرارت کمتر برای طبخ غذا استفاده می نمایند. سبزیجات به نسبت سایر مواد غذایی به حرارت کمتر نیاز دارند تا مواد مفید و آلی خود را حفظ نمایند. برای انتخاب رستوران خوب حتما در نظر داشته باشید که در شهر اصفهان رستوران وی آی پی در محیط لاکچری می تواند پاسخگوی سلیقه غذایی همه نوع افرادی باشد.

COM_CONTENT_TAG

تماس با ما

 اصفهان، سیتی سنتر ، طبقه همکف ، ورودی 8

03136550401

03136550400

 

 حقوق کلیه تصاویر متعلق به رستوران وی آی پی اصفهان بوده و استفاده از آنها با ذکر نام رستوران بلامانع است

https://vip-restaurant.ir